Oprogramowanie enova365 -wdrożenia

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Usługi brukarskie Toruń
15 września 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Jak kupić dom
15 września 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się łatwe i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące zbiorczą bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz nowoczesności używanych metod technologicznych.

Czym jest system ERP?
System ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą w czasie rzeczywistym, spajających i ułatwiających rozporządzanie zasobów przedsiębiorstwa. Dopasowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość wyboru modułów oraz poszerzenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem oraz analizę danych. Obejmuje wszelkie obszary działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, projektami czy serwisem. Usprawnia dostęp pracowników do informacji, a równolegle pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, przystosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy firma jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma utwierdzoną pozycję w branży, enova365 proponuje wygodne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą pracować samodzielnie, jednakowa baza danych dla każdego z nabytych modułów, oferowana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji osiągalnych dla wszystkich upoważnionych pracowników każdego z działów firmy, kiedy ten tego potrzebuje. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie szablonów systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypełnianie zestawień i raportów. Działa: zbierając, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najlepiej udoskonalić obieg danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów usprawnia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny online oraz w chmurze, dzięki czemu firma korzysta z plików tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który wskaże moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o zastosowaniu systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wskazane moduły oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Możliwości pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że firma staje się dożywotnim właścicielem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na stałe aktualizowanie oprogramowania do kolejnych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla średnich i małych przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna opcja usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla przedsiębiorstw, które nie planują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma otrzymuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na efektywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz usunięcie ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych oraz innych informacji, umożliwia pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rozwija się wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.